Welke wegen worden verbeterd in 2020?

In 2020 gaat de gemeente een half miljoen uitgeven aan de kwaliteit van verschillende asfaltwegen in Kaag en Braassem. Welke wegen worden aangepakt?

Woubrugge
Bateweg, Weteringpad, A. de Graaflaan en Vrouwgeestweg.

Leimuiden
Burg. Bakhuizenlaan, Radhuislaan, Lijsterbeslaan, Berkenlaan, Esdoornlaan en Beukenlaan.

Oude Wetering
Watergang.

Nieuwe Wetering
Molenweg.

Roelofarendsveen
Lucas van Leydenlaan.

Oud Ade
Zwarteweg, Leidseweg, Pastoor Kwakmanlaan en Akkerweg.

Hoogmade
Oude Kerkweg, Theo Bosmanlaan, Achterwetering en Zuidzijderkade.

Rijpwetering
Ripselaan

Kaageiland
Julianalaan.


Meer nieuws

Advertorial Maatschappij 30 nov. 2022 13:09

Vrijwilliger Janny (71): “Voor mijn vrijwilligerswerk ga ik door het vuur”

Al zeven jaar is de 71-jarige Janny werkzaam als vrijwilliger bij Rietveld Alphen aan den Rijn. Rietveld is een zorglocatie van ActiVite, speciaal voor mensen met dementie. En hoewel omgaan met dementie niet altijd even makkelijk is, maken de blije reacties en dankbaarheid van de bewoners dat Janny dit toch al jaren met veel plezier doet.

Sport 28 nov. 2022 12:47

EMM'21 komt goed weg in Voorschoten

Afgelopen zaterdag de wedstrijd in- en tegen Voorschoten, een ploeg met uitschieters naar boven en naar onderen met veel doelpunten.

Overige 26 nov. 2022 11:44

Fietsers gewond bij ongeval Floraweg

Bij een aanrijding tussen twee fietsers zijn zaterdagochtend twee fietsers gewond geraakt. Het ongeval gebeurde op de Floraweg in Roelofarendsveen.